ثبت نام

شما می‌توانید از طریق ثبت نام، انتخاب و پرداخت هزینه یکی از سطوح اشتراک، به صورت نامحدود تمامی مطالب سایت را مشاهده و فایل‌های آموزشی را دانلود نمایید. خواهشمند است قبل از ثبت نام، توضیحات ذیل را مطالعه نمایید:

توضیحات مهم

ابتدا می‌خواهیم در مورد هدف از راه‌اندازی بخش عضویت ویژه توضیحاتی را ارائه نماییم:

مسئله این است که هر وب‌سایتی برای ادامه روند و بهبود عملکرد خود نیاز به تامین هزینه‌های جاری خود دارد. سایت ما نیز از این اصل مستثنی نیست. چند منبع درآمدی مهم برای سایت‌‌های علمی نظیر ما وجود دارد:

  • حامی مالی
  • تبلیغات
  • فروش محصولات
  • حق عضویت
  • کمک‌های مالی داوطلبانه

گروه دینامیک سیالات عددی ایرانیان هیچ‌گونه حامی مالی نداشته و تماماً با هزینه شخصی مسئولان آن شروع به کار کرده و در حال ادامه فعالیت است. با توجه رشد و گسترشی که در سایه حمایت‌های کاربران محترم سایت، حاصل گردیده است حال به نقطه‌ای رسیده که باید هزینه‌های خود را تامین کند تا بتواند به کارش ادامه دهد.

با توجه به آن‌که سایت‌هایی علمی و تخصصی از لحاظ تعداد کاربر بسیار محدودتر از سایت‌های تجاری می‌باشند، لذا تبلیغات نمی‌تواند نیاز آن‌ها را برآورده سازد و از طرفی سیاست کلی ما بر عدم استفاده از تبلیغات به جهت مزاحمت‌هایی است که برای کاربران آن به دنبال دارد.

کمک‌های مالی داوطلبانه هم با توجه به تجربه‌هایی که سایت‌های ایرانی دیگر در این زمینه داشته‌اند، خیلی نمی‌تواند مشکلات سایت را مرتفع سازد.

پس هزینه های سایت باید از چه منبعی تامین شود؟

یکی از جدیدترین روش‌های تامین هزینه‌های یک سایت و در مرحله بعد سوددهی آن از طریق حق عضویت می‌باشد. این روش توسط سایت‌های زیادی در اینترنت انجام می شود و موفقیت آمیزترین روش است. گروه ما نیز با الگو گرفتن از سایت‌های موفق خارجی و ایرانی این روش را انتخاب کرده است و از هم اکنون تمرکز فعالیت‌های خود را برای کاربرانی می گذارد که با پرداخت حق عضویت هم می توانند باعث پیشرفت سایت و ادامه فعالیت آن شوند و هم بهره مندی خود را خدمات سایت افزایش دهند.

هدف دیگر از انجام این کار، ارج نهادن به زحماتی است که نویسندگان مختلف این سایت در تهیه، جمع آوری و آماده‌سازی مطالب آموزشی به کار بسته‌اند و بدون هیچ گونه چشم داشتی، تمام تجربیات و اطلاعات ارزشمند خود را با پژوهشگران کشور عزیزمان به اشتراک می‌گذارند. این کمک بسیار ناچیز صرفاً جهت افرایش انگیزه و بالاتر رفتن کیفیت مطالب سایت خواهد شد.

با تشکر از توجه شما

مدیر سایت

 

[register_form]